راهکاری ساده برای تبدیل ارز

طراحی واسط کاربری و ساختار محتوا – ۹۶

دایرکت دی یک صرافی آنلاین است! با دایرکت دی می‌توانید ارز مورد نیازتان را سریعتر از همیشه تهیه کنید و ارزهای خود را به رایگان برای فروش آگهی کنید. اگر شما هم مثل من به خدمات ارزی آنلاین در فضای امن نیاز دارید بهتر است هرچه سریعتر به جمع مشتریان دایرکت دی بپیوندید. استراتژی این تیم ارائه خدمات با کیفیت به تعدادی محدودی از مشتریان است.

اطمینان در طراحی

وقتی پای پول در میان باشد همه ما محتاط تر عمل می‌کنیم. هر پیشنهاد مالی که به ما می‌شود، چه سرمایه‌گذاری در یک طرح اقتصادی باشد و چه استفاده از یک سرویس مالی جدید، سعی می‌کنیم همه جوانب موضوع را بسنجیم و بهترین تصمیم را بگیریم. بخاطر همین هم ایجاد حس اطمینان و امنیت در مشتریان در سرویس‌های مالی در همه جای جهان اولویت اول را دارد. طراحی سایت دایرکت دی نیز با هدف کمک به ایجاد حس اطمینان و اعتماد در کاربر ایجاد شده است. در طراحی واسط کاربری این سایت با استفاده از فضای سفید (White Space)، توناژهای رنگ آبی و ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربران به صورت ساده در کنار پشتیبانی 24 ساعته، بخشی از اقداماتی بوده که در راستای این هدف انجام شده است.

طراحی صفحه اصلی

صفحه اصلی با یک سینماگراف شروع می شود که به صورت مفهومی کار دایرکت دی را نشان می‌دهد. استفاده از سینماگراف یا به صورت کلی «حرکت» در طراحی می‌تواند تاثیر اولیه بهتری در نگاه اول برای کاربر ایجاد کند و از سمت دیگر سینماکراف‌ها توانایی این را دارند که مفاهیم را به صورت ساده و در چند ثانیه به کاربر منتقل کند. در بخش‌های بعدی این صفحه با پرداختن به ویژگی‌ها و عملکرد سیستم و پاسخ به سوالات پر‌تکرار سعی شده تا ابهامی در مورد نحوه کار سیستم باقی نماند و کاربر با اعتماد کامل نسبت به عضویت و شروع فعالیت در این سیستم اقدام کند.